Питання стану підготовки об’єктів бюджетної сфери Прикарпаття обговорили на нараді в ОДА

Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Кеніз взяв участь в робочій нарада під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка з питань стану підготовки об’єктів бюджетної сфери до опалювального періоду 2017-2018 років. В нараді також взяли участь директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, представники об’єднаних територіальних громад, міські голови міст обласного значення.
Йшлося про стан готовності об’єктів бюджетної сфери до осінньо-зимового періоду, зокрема завершення ремонтних робіт на теплових мережах і теплових пунктах, укладення договорів із постачальниками природного газу, забезпеченість бюджетних установ енергетичними ресурсами, стан розрахунку за енергоносії.
Зазначалося, що наразі в окремих районах завершуються ремонтні роботи теплових мереж та систем опалення, триває заміна котлів на енергоефективні.
Додамо, що опалювальний період в області буде відновлено, коли середньодобова температура повітря не перевищуватиме восьми градусів тепла.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *