Районна рада прийняла зміни до бюджету на 2016 рік

      


      


15 січня 2016 року у залі засідань районної ради  відбулася позачергова третя сесія районної ради сьомого скликання. На початку засідання з гучною різдвяною колядкою районну владу, депутатів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та сільських голів  району привітали учасники творчого колективу  районного центру дитячої творчості. Відповідно до норм бюджетного законодавства, у зв’язку із затвердженням Державного бюджету України, внесено відповідні зміни до районного бюджету на 2016 рік.

Нову редакцію районного бюджету представив на розгляд депутатів начальник управління фінансів РДА Михайло Обідняк. Місцеві обранці одностайно ухвалили рішення про встановлення додаткових виплат ветеранам ОУН-УПА та надання пільг реабілітованим громадянам, інвалідам І та ІІ групи по зору та дітям інвалідам до 18 років по зору на 2016-2020 роки. Схвально було сприйнято рішення про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради.

Крім цього, на сесії було схвалено  звернення районної ради до Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо фінансування освітньої та медичної галузей. Це питання викликало дискусію.  У зв’язку з тим, що виникла не забезпеченість фінансовими призначеннями на виплату заробітної плати працівникам установ освіти району за грудень 2015 року  в розмірі 1,2 млн. грн. внаслідок прийняття Постанови Кабінету Міністрів України від 9.12.2015 № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів». Що призвело до часткової не виплати надбавки за престижність та індексації працівникам освіти за грудень 2015 року.  Депутати розглянули питання про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки та надали згоду на проведення конкурсу на право оренди приміщень і приміщень котелень. Депутати призначили представників районної ради до складу Загальних Зборів Засновників ТРК «Надвірна». Зокрема, це депутати:  Андрейчук Микола Юрійович (КУН), Жигалюк Іван Васильович (БПП), Мельник Михайло Михайлович ( ВО «Батьківщина»), Пришляк Тетяна Іванівна (ПП «Воля»), Брайляк Емільяна Ярославівна ( «Укроп»), Штогрин Сергій Романович (ВО «Свобода»). Також було призначено двох представників районної ради до Редакційної Ради ТРК «Надвірна» Голіней Ігор Михайлович та Гуменяк Дмитро Васильович.     
Наступна чергова сесія відбудеться 18 лютого 2016 року.


 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *