Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Районний фестиваль творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе»

     

     

На виконання районної програми «Молодь Прикарпаття» та в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції « Відповідальність починається з мене», 20 квітня 2016 року відбувся районний фестиваль творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе». Головна мета фестивалю виявити та підтримати творчі надбання дітей, допомогти їм само реалізуватися, подолати ізольованість та привернути увагу громадськості до проблем дітей цієї категорії.

  
Організаторами фестивалю стали Надвірнянська районна державна адміністрація, районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді та громадська організація «Родина Кольпінга», яка посприяла у виділенні приміщення для заходу та солодкого столу для дітей. У фестивалі було залучено 13 учасників з різних куточків нашого району, а саме з м. Надвірна, смт. Ланчин та смт. Делятин, с. Лоєва, с. Білі Ослави, с. Гаврилівка та с. Верхній Майдан.  Діти взяли участь з таких номінацій як: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, літературна творчість та музичне мистецтво. Під час фестивалю була представлена виставка творчих робіт учасників, а саме:  вишивки нитками та бісером, вироби з бісеру, ниток, пластиліну, тіста, резинок, дерева, малюнки олівцями, фарбами та акварелями. Також учасники фестивалю розказували вірші та співали пісні.  
          Працівниками РЦСССДМ для дітей був проведений майстер-клас по виготовленню писанок та  організовано ігротеки. Усі дітки отримали багато позитивних емоцій та вражень, а на завершення подарунки, грамоти та подяки за неперевершені свої напрацювання. Фестиваль творчості для дітей «Повір у себе» приніс найбільшу винагороду, а саме нею стали усміхнені дитячі очі, сповнені надією серця, а найголовніше – вірою в себе, у свої можливості та у своє майбутнє.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *