Районний семінар

Сьогодні в бібліотеках традиційні форми роботи переплітаються з новими – інноваційними. Незмінним залишається основний читач бібліотеки – молодь та юнацтво. Саме обслуговуванню користувачів – юнаків був присвячений районний семінар: «Роль бібліотеки в системі інтелектуального та духовного збагачення молоді та юнацтва», який пройшов на базі юнацької міської бібліотеки та Ланчинської міської бібліотеки для дорослих 22 жовтня 2015 року.

Семінар відкрила зав методико-бібліографічного відділу ЦРБ Заяць З.Д., яка у своєму виступі, відмітила, що тема формування молодої особистості надзвичайно важлива, адже активна життєва позиція молоді запорука нормального функціонування суспільства. Саме ця соціальна група закладає основи майбутнього благополуччя будь-якої країни. Від того, на скільки молодь глибоко інтегрована в усі сфери життя залежить напрямок і теми розвитку суспільства. Саме сучасним молодим людям потрібно буде сформувати політичну еліту дня завтрашнього.

Надзвичайно яскраві, змістовні і цікаві консультації провели: заступник директора обласної юнацької бібліотеки М.М. Стасюк: «Сучасна бібліотека і молодь: співпраця за ради успіху» та «Формування духовного та морально-правового ресурсу молоді» провідного методиста обласної юнацької бібліотеки С.В. Когут.

Досягти успіхів у такій відповідальній творчій справі, як виховання всесторонньо розвинутих громадян майбутнього, може досягти лише бібліотекар з добрим і чуйним серцем. Лише він знає як досягти того, щоби молоде покоління любило книгу, як створювати і підтримувати бібліотеці духовно насичену атмосферу.

Своїми думками, досвідом, ідеями з цього приводу обмінялись бібліотекарі сіл: Молодків, Заріччя, Гвізд, Фитьків під час дискусійної гойдалки «Бібліотека: новий формат діяльності».

Цікавим продовження семінару був візит до Ланчинської бібліотеки філії для дорослих. З хлібом сіллю зустріла колег району зав. бібліотекою Попович М.І.

Про розвиток селища Ланчин, співпрацю з працівниками бібліотеки розповів голова селищної ради М.М. Іванюк.
Зав методико-бібліографічним відділом ЦРБ З. Заяць та зав. бібліотекою Попович М,І. представили колегам району по суті заново оновлену бібліотеку, завдяки виграному проекту: «Населенню селища Ланчин – ошатну і теплу оселю книги», допомоги районної та селищної ради, спонсорів, відділу культури, а також багато зусиль вклали бібліотечні працівники Попович М.І., Дутчак Л.В. та Косюк Л.В., щоб бібліотека набула європейського вигляду.

Мультимедійну презентацію про діяльність бібліотеки провела зав бібліотекою Попович М.І.

Цікавим продовженням тематики семінару став правовий брейн-ринг: «Ми кращі знавці права», підготовлений бібліотечними працівника Ланчинської філії для дорослих. В брейн-рингу змагались дві команди «Сонечко» та «Юність» (уч. 11 кл.). В знак подяки учасникам брейн-рингу вручено книги із серії «Підприємець та підприємство», які спонсорував депутат обласної ради – директор департаменту ОДА Попович В.В.

На зустрічі з бібліотечними працівниками району завітали представники влади: Гончарук О.Р. – голова ОДА, Кеніз О. В. – голова Надвірнянської РДА та Попович В.В. – голова Надвірнянської районної ради.

Голова ОДА Гончарук О.Р. привітав бібліотечних працівників району і запевнив у своїй підтримці та допомозі бібліотек області, щодо впровадження інновацій в їхню практичну діяльність.

В кінці семінару підведено підсумки, висловлено думки про його рівень та побажання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *