Районний семінарСьогодні в бібліотеках традиційні форми роботи переплітаються з новими – інноваційними. Незмінним залишається основний читач бібліотеки – молодь та юнацтво. Саме обслуговуванню користувачів – юнаків був присвячений районний семінар: «Роль бібліотеки в системі інтелектуального та духовного збагачення молоді та юнацтва», який пройшов на базі юнацької міської бібліотеки та Ланчинської міської бібліотеки для дорослих 22 жовтня 2015 року.

Семінар відкрила зав методико-бібліографічного відділу ЦРБ Заяць З.Д., яка у своєму виступі, відмітила, що тема формування молодої особистості надзвичайно важлива, адже активна життєва позиція молоді запорука нормального функціонування суспільства. Саме ця соціальна група закладає основи майбутнього благополуччя будь-якої країни. Від того, на скільки молодь глибоко інтегрована в усі сфери життя залежить напрямок і теми розвитку суспільства. Саме сучасним молодим людям потрібно буде сформувати політичну еліту дня завтрашнього.

Надзвичайно яскраві, змістовні і цікаві консультації провели: заступник директора обласної юнацької бібліотеки М.М. Стасюк: «Сучасна бібліотека і молодь: співпраця за ради успіху» та «Формування духовного та морально-правового ресурсу молоді» провідного методиста обласної юнацької бібліотеки С.В. Когут.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *