Реалізація Президентської програми “Велике будівництво” в Делятинському ліцеї

У Делятині звели новий корпус школи для учнів Делятинського ліцею №1, приміщення готове на 95%. Тут тривають завершальні роботи, а поруч розпочали другу чергу будівництва спортивного залу.

Цього року завдяки Президенській програмі «Велике будівництво» тут планують залучити 21 мільйон гривень – кажуть у владі.

Голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько разом із заступницею Лесею Свідрак побували на будівництві та перевірив якість виконаних робіт. У старій школі, яка побудована ще в минулому столітті, навчається 345 учнів.

Всім не вистачає місця. Діти 1 – 4 класів вже кілька років здобувають освіту у приміщенні Делятинського музею, який не пристосований для проведення занять.

Голова громади Богдан Клим’юк розповідає, потреба у будівництві нового корпусу виникла ще у 2017 році. Загальна кошторисна вартість двох черг будівництва на сьогодні ставить близько 34 мільйонів гривень.

У новому корпусі дотримані всі норми будівництва за сучасними технологіями. Тут просторі класи, в кожному з яких будуть стояти рукомийники, добре спроектовані та встановлені системи вентиляції, каналізації, тепло та водопостачання.

Двері новозбудованого корпусу для школярів планують відкрити вже в вересні цього року.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *