Реалізація у Надвірнянському районі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення

   З метою реалізації  у Надвірнянському  районі завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання  голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук та представники ЗМІ оглянули об'єкти соціальної інфраструктури в смт. Ланчин, с. Красна та м. Надвірна: школи, ДНЗ, лікувально-профілактичні заклади, магазини. Ознайомився з станом проведення будівельних робіт в будинку культури, шкільній їдальні. На сьогоднішній день проводиться капітальний ремонт «Червоної школи» в смт. Ланчин на 14 класів та будівництво їдальні ЗОШ I-IIст. Проаналізовано стан ігрових та спортивних майданчиків, благоустрій територій та приведення їх до належного санітарного стану.         
      Зокрема, під час зустрічі з колективами селищної та сільської рад Юрій Касіянчук зазначив: «Доручення Президента України сьогодні стимулюють районну владу до забезпечення населення якісною та доступною освітою, медициною, комплексним розвитком інфраструктури Надвірнянщини. Наше завдання – забезпечити якісні умови життя населення. Сьогодні ми акцентуємо увагу на наших дітях, тому, що саме це є наше майбутнє і на цьому наголошує Президент у нових соціальних ініціативах. Поступово ми охопимо всі галузі суспільного життя».
    В районі провадиться значна робота щодо забезпечення якісних умов життя населення – нові об’єкти будуються з покращеним плануванням, проводиться реконструкція раніше збудованих об’єкті – для максимальної зручності громадян.
Встановлено спортивні майданчики із штучним покриттям в Краснянській ЗОШ І-ІІІ ст., Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст., Цуцилівському НВК, Битківській ЗОШ І-ІІІ ст. В 11-ти освітніх закладах району проведено облаштування теплих туалетів і у 8 проведено їх капітальний ремонт.
Після реконструкції введено в експлуатацію плавальний басейн у Делятинському навчально-виховному комплексі.
На виконання програми модернізації освітлення у населених пунктах району   проведено  встановлення вуличного освітлення у Білоославській, Цуцилівській, Каміннецькій, Тисменичанській, Молодківській, Верхньомайданській, Гаврилівській, Волосівській, Заріччанській, Назавизівській, Фитьківській сільських та Ланчинській селищній радах 8 тис. грн. рай. бюджет, 4,5 тис. грн. обл. бюджет. с. Красна – 7 тис. грн.. рай. бюджет, 8,3 тис. грн. обл. бюджет.Всього за рахунок різних джерел профінансовано 320,0 тис.грн.
Протягом 2010-2012 років здано в експлуатацію  83 636,0 тис.кв.м. житла. Введено в експлуатацію 8 сучасних  торгівельних комплексів в м.Надвірна, торгівельні заклади в селах Зелена, Пасічна, Білі Ослави, Заріччя, селищах Ланчин, Делятин, Битків.
Громадами району в поточному році завершено реалізацію 6 мікропроектних пропозицій проекту ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на суму 834,3 тис.грн.
Активізувалась участь громад у залученні  коштів у соціально-економічний розвиток. 12 сільських, селищних і міська рада району вийшли переможцями трьох обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, що дало змогу залучити в економіку району 1,1 млн.грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *