Різдвяний фестиваль «Файне Різдво у Надвірній» відбудеться з 19 грудня по 14 січня. Запрошуємо всіх розділити радість Різдвяних свят!

11 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення культурно-мистецького проекту «Файне Різдво у Надвірній». Участь в засіданні взяли заступники голови РДА Богдан Зеленчук та Ярослав Гундяк, голова районної ради Іван Гурмак, в.о. міського голови Тарас Пекарський, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, директор РБК Іван Романюк та керівники окремих структурних підрозділів РДА.
Надвірнянці зможуть насолоджуватися святковою атмосферою протягом місяця з 19 грудня по 14 січня. Адже, фестиваль «Файне Різдво у Надвірній» – це різдвяна казка, в якій збуваються всі найзаповітніші мрії та сподівання. Він крокує поруч та може стати реальністю для кожного з нас. Надвірна здатна зустріти кожного надвірнянця та гостей міста колоритним ярмарком, ялинкою, унікальним різдвяним Вертепом, щирими колядами, добрими віншуваннями та теплою родинною атмосферою під час святкування новорічно-різдвяних свят” – переконані організатори.

У ході роботи учасники засідання погодили ряд важливих фінансових та організаційних питань. Начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук ознайомив з програмою фестивалю. На нараді підтримали ідею, в день закриття 14 січня, запросити Національний академічний гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія» та Заслужену артистку України Світлану Весну.
Запрошуємо надвірнянців та гостей міста взяти участь у всіх святкових заходах, що проходитимуть на території міста в рамках відзначення третього фестивалю «Файне Різдво у Надвірній».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *