Робоча зустріч

В райдержадміністрації відбулася робоча зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука з начальником Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігорем Росипайло. В ході зустрічі Богдан Зеленчук зауважив, що питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих на сьогодні є одним із вагомих напрямів роботи на місцевому рівні. Так, в районі створена робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, яка на своїх засіданнях розглядає суб’єктів господарської діяльності, які за результатами оперативного аналізу звітності ЄСВ в розрізі застрахованих осіб порушують законодавство про працю.
Також, Ігор Росипайло наголосив, що Управління Держпраці в Івано-Франківській області на сьогоднішній день проводить не одну роз’яснювальну кампанію, що фактично свідчить про те, що основним завданням є не накладення фінансових санкції, а викорінення такого явища як неформальні трудові відносини.
Підводячи підсумки робочої зустрічі сторони домовились координувати свою діяльність та сприяти одна одній у реалізації повноважень і прав, визначених законодавством, а також здійснювати обмін інформацією про субєктів господарювання, які використовують найману працю та вживати спільних заходів з метою здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *