Розглядаються механізми вдосконалення соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах

Учора відбулася селекторна нарада керівництва МВС, Національної поліції України та Мінсоцполітики, представників обласних державних адміністрацій, керівників служб у справах дітей областей, а також керівників територіальних органів поліції.

Йшлося про організацію безпечного середовища для дітей, вдосконалення взаємодії місцевих органів влади та територіальних органів Національної поліції України щодо забезпечення безпеки та соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема тих, які зазнали жорстокого поводження, життю і здоров’ю яких загрожує небезпека.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, начальник служби у справах дітей ОДА Іван Ковалик, директор обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ростислав Микитюк, начальник головного управління національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Лілія Залізняк.

Під час наради було обговорено проект постанови Кабінету міністрів України «Про вдосконалення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», який передбачає:

– затвердження нового Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей. які постраждали від жорстокого поводження;

– внесення змін до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом праві дитини, та до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 24.09.2008 року № 866 (зі змінами).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *