Руслан Панасюк: Об’єднання територіальних громад сприятиме їх розвитку, зробить громади спроможними і конкурентними

У результаті територіального об'єднання громади отримають значні переваги, які стосуються фінансової спроможності, надання якісних соціальних послуг, інвестиційної привабливості нових формувань.

На цьому впродовж прес-конференції для представників місцевих засобів масової інформації наголосив керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк.

«Внаслідок реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади планується надати фінансовий ресурс в руки громади, яка найкраще знає, що необхідно робити, і вміє розпоряджатися власними коштами, − підкреслив управлінець. − Буде усунута диспропорція між розвитком міст і сіл, покращиться якість надання адміністративних послуг, їх територіальна доступність. Загалом створюватимуться сприятливі умови для розвитку громад, вони стануть спроможними, конкурентними».

Також Руслан Панасюк акцентував увагу на двох етапах впровадження реформ на місцевому рівні. Перший з них передбачає у місячний термін сформувати перспективний план територіального об'єднання громад, на другому етапі, який не обмежений у часі, відбуватиметься сам об'єднавчий процес. Щоб реформування стало успішним, на думку посадовця, необхідно подолати опір старих управлінців, політичну заангажованість, посилити роз'яснювальну роботу. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *