Семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту

 

 
29-31 липня 2015 року у Львівській області відбулася семінар-нарада Міністерства молоді та спорту України з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту Донецької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської обласних та відповідних районних державних адміністрацій.
    В урочистій церемонії відкриття наради в сесійній залі Львівської обласної ради взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра молоді та спорту України – керівник апарату Микола Даневич; заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський; заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний; заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, уповноважений представник Національного Олімпійського комітету України, голова комісії по зв’язкам з обласними осередками НОК України Володимир Ковальов; член президії федерації футболу України, Президент НОК України у 1998-2002 роках Іван Федоренко; заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Ігор Бурий та ін.
     Під час урочистої церемонії відкриття семінару-наради під гучні оплески усіх присутніх нагороджено орденом “За заслуги” ІІ ступеня Олімпійську чемпіонку, вихованку львівської школи фехтування Яну Шемякіну.
      Почесні грамоти й Подяки Мінмолодьспорту України та НОК України отримала велика група працівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, які найкраще зарекомендували себе у роботі та досягли конкретних професійних результатів.
Після цього за участю Міністра молоді та спорту Ігора Жданова відбулося покладання квітів від членів усіх чотирьох делегацій до щойновікритого пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому у м. Львові з нагоди 150-річчя від дня його народження.
  
         Майже сотня часників семінару-наради за неповні три дні перебування на Львівщині мали змогу під час кількох засідань обговорити актуальні питання військово-патріотичного виховання молоді; проаналізувати моделі розвитку молодіжної політики, сфери фізичної культури і спорту у процесі децентралізації влади; функціонування закладів молодіжного та спортивного спрямування в умовах територіальної реформи; розглянути проблематику реабілітації воїнів АТО засобами фізичної культури та спорту; з’ясувати особливості організації та проведення Всеукраїнської інформаційно-пропагандистської кампанії «Червона картка» тощо.
При цьому в насиченій програмі знайшовся час на відвідання Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в Яворівському районі, де відбувалися наймасштабніші міжнародні навчання «Репід-Трайдент-2015» за участю військовослужбовців 18 країн світу та українсько-американські командно-штабні навчання “Fearless Guardian-2015″. Масштабність й різновекторність діяльності цього Центру безперечно вразила усіх учасників. Саме тут було досягнуто попередню домовленість з керівництвом Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного про підготовку навчального відеоролику для дітей та молоді про поведінку з невідомими потенційно вибуховими предметами.
         Керівники Донецької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської обласних та відповідних районних державних адміністрацій мали змогу також ознайомитися з центральною частиною Львова за сприяння туристичної компанії «Чудо тур», побувати на екскурсії на стадіоні «Арена Львів», пройтися центральною частиною стародавньої Жовкви, ознайомитися з територією Яворівського національного природного парку та Міжнародного резервату природи «Розточчя», що знаходиться під егідою ЮНЕСКО; відвідати пам’ятку архітектури національного значення 17-18 століть – Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян; ознайомитися з функціонуванням унікального спеціалізованого спортивного залу для гри в настільний теніс СК «ЛІРС» у м.Жовкві.
         31 липня делегації чотирьох областей та Мінмолодьспорту переїхали на територію Сколівського району, де з нагоди 100 річчя подвигу Українських Січових Стрільців, відбулося сходження на г.Маківку, запалення лампадок біля Меморіалу-некрополю Січових Стрільців й спільне виконання народної пісні «Там на горі, на Маківці», яка увічнила славу Українських Січових Стрільців.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *