Семінар-нарада

В районній державній адміністрації проведено семінар- нараду з питань фінансування програм підтримки розвитку АПК у 2019 році, а саме Державна підтримка галузі тваринництва, зберігання та переробка сільськогосподарської продукції, аквакультури, в.т.ч. спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби. З метою доведення інформації та розяснювальної роботи для с/г товаровиробників району на нараду запрошені секретарі місцевих рад, відповідальні працівники за ведення звітності та обліку фізичних осіб, які мають право на отримання дотації.

Інформація

Доводимо до відома органів місцевого самоврядування та населення району,  що   Постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 110 (набрала чинності 22.02.2019) внесено зміни до Порадку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва),  затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (чинна з 28.02.2018) (далі – Порядок), яким   визначено,  що відповідно до пункту 9 даної Постанови дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам  за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку,    який народився в господарствах фізичних осіб, а також  набутий шляхом його переміщення від інших власників. Дотація за молодняк набутий шляхом його переміщення від інших власників надається за кожні чотири місяці його утримання від дати переміщення до досягнення ним тринадцяти місячного віку.

Дотація за молодняк, який народився в господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: за перші 4 місяці – 300 грн.,  за другі – 700 грн., за треті – 1500 грн. Загальний обсяг дотації 2500 грн. на одну голову.

Для отримання дотації фізичні особи надають до органів місцевого самовря- дування копії таких документів:

паспорт великої рогатої худоби;

паспорт громадянина України;

довідку, про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

довідку про відкриття рахунку в банку.

Зазначені документи приймаються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня,  до 1 грудня поточного року в порядку  черговості їх надходження.

Документи, що подаються для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, приймаються до 01квітня поточного року.           

 

Головний спеціаліст відділу

економічного розвитку, промисловості                                      

транспорту та лісового господарства РДА                        Наталія Остапюк

                                                        

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *