Сформувати впевненість незайнятих жінок у майбутньому

З метою ознайомлення безробітних жінок з особливостями сучасного працевлаштування 12  січня2017року був проведений профконсультаційний семінар на тему: «Жінка на ринку праці».

З метою ознайомлення безробітних жінок з особливостями сучасного працевлаштування 12  січня2017року був проведений профконсультаційний семінар на тему: «Жінка на ринку праці».
Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк акцентувала увагу присутніх на  формуванні впевненості у собі, своїх силах, розвитку вмінь до самостійного пошуку роботи. А це:  співбесіда з роботодавцем, техніка телефонних дзвінків, написання резюме, подача  відеорезюме особою. тощо.
Одне з важливих питань, яке було розглянуте на заході – працевлаштування жінок. Безробітні визначали причини, які заважають їм влаштуватися на роботу, всі мали змогу поділитися досвідом у пошуку роботи, зокрема у роботі з особистими контактами. На практичному занятті запрошені безробітні змогли опанувати тест «Вміння спілкуватися», який дав змогу  визначити показник від низького до високого рівня вміти спілкуватись з потенційним роботодавцем з метою працевлаштування на роботу.
Дані заходи, які проводяться систематично Надвірнянським районним центром зайнятості допомагають формувати у безробітних жінок  адекватну самооцінку, впевненість у власних силах, а також мотивують до організації приватного підприємництва.
Значну увагу служба зайнятості приділяє психологічній підтримці безробітних жінок. В заході взяли участь 10 жінок з числа безробітних.

 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець
з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *