Шановні медичні працівники району!

Дорогі медичні працівники!

     Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

Дорогі медичні працівники!

     Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника!
Цей день святкують не тільки лікарі та медсестри, фахівці сфери охорони здоров’я, а й усі ті, хто без Вашої допомоги та милосердя не змогли б проживати повноцінні життя.
Робота у медичній сфері – не просто фах, це – покликання. Адже Ваші професіоналізм та людяність щодня рятують життя, зцілюють, повертають здоров’я.
Дозвольте подякувати Вам за важку, але благородну, працю, заради якої часом доводиться поступатися особистими інтересами. Низькій уклін Вам за тисячі врятованих життів, надію на майбутнє, котру ви даруєте людям, за гуманність, відповідальність та самопожертву.
Весь світ захоплювався Вашою мужністю та професіоналізмом, відданістю своїй справі та готовності до самопожертви під час Революції Гідності, матері вдячні за врятованих синів та дочок, діти за врятованих батьків.
Нехай Ваші родини живуть у злагоді, близькі та колеги підтримують у непрості хвилини, а людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність й уміння творити добро.


З повагою,
голова райдержадміністрації                                                                                         Михайло Іваночко

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *