Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

День працівників радіо, телебачення та зв’язку встановлений Указом Президента України й відзначається 16 листопада, адже саме в цей день у 1924 році в Харкові в ефірі прозвучала перша радіопередача.

Сьогодні наше суспільство важко уявити без інформаційних технологій, інновацій та зв’язку. Інформація є одним з найважливіших та найдорожчих глобальних ресурсів, а доступ до неї є необхідним елементом успіху в будь-якій сфері діяльності.

В умовах сучасних загальносвітових  викликів  ви забезпечуєте  наших громадян  актуальною і правдивою інформацією, завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі,  державі, регіоні, кожному місті та  селі.

Щоденна праця працівників інформаційної сфери є визначальною у формуванні суспільної думки. В умовах гібридних викликів, інформаційної війни та маніпулятивних технологій на перший план виходить питання актуальної та правдивої інформації. Забезпечуючи зв’язок особистості зі світом, ви робите життя людей цікавим, зручним і змістовним.

Впровадження нових цифрових технологій, ваш високий професіоналізм є основним чинником розвитку інформаційного простору Прикарпаття.

Міцного здоров’я, творчих здобутків, щастя й добробуту вам і вашим ріднимнових яскравих проектів і подальшого професійного зростання!

З повагою,

колектив Івано-Франківської обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *