Шановні виборці, жителі Надвірнянського району!

     

     
   На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Надвірнянськоїрайдержадміністрації просить Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.
    Це можна зробити за допомогою мережі Інтернет, зайшовши наофіційному сайті ЦВК у розділ «Державний реєстр виборців» та зареєструвавшись у розділі«Особистий кабінет виборця». А також звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м.Надвірна, м-н Шевченка 33, ІІ поверх, кабінет № 26,27.
       Особливо це стосується виборців:
–  які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
–  колишніх військовослужбовців строкової служби;
–  громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
– виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них. та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
   При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.
     Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8.00 год. до 16.00 год. Обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год. Телефон для довідок: 2-91-05, 2-26-32.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *