Щоб перетворити мрію на мету, а мету на реальність

 
Мрія, зазвичай, досить абстрактна і узагальнена, 
мета ж прекрасна тим, що її, як правило, досягають.

 
Мрія, зазвичай, досить абстрактна і узагальнена, 
мета ж прекрасна тим, що її, як правило, досягають.
Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 27.11.2017р. проведено ряд профінформаційних групових заходів для учнівської молоді Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Основним завданням заходів стало виховання в учнів позитивного ставлення до різних видів професійної діяльності, прищеплення відповідальності за своє професійне майбутнє, розкриття творчого потенціалу у виборі майбутньої професії, ознайомлення з послугами служби зайнятості, популяризація та удосконалення знань щодо робітничих професій.
Учні давали визначення професії, опрацьовували 8 проблем та 8 гострих кутів під час вибору професії, розглянули 3 складові Формули вибору професії: ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА, дискутували про «Престиж робітничої професії», грали в профорієнтаційні вправи: «Гра мотивів», «Повітряна куля», «Відгадай професію», опрацьовували картки з ситуаціями щодо професійного вибору та слухали цікаві притчі.
Провідний фахівець з профорієнтації Анжела Ментинська основний акцент зробила на тому, що важливо є ставити перед собою мету, а тоді йти до неї, бо самі по собі мрії і бажання цілями не стають. Тільки підкріплені рішучістю, ентузіазмом, пристрастю, тобто сильними емоціями, вони можуть претендувати на перетворення на мету, а іноді й на мету всього життя.
Учні взяли для себе багато цікавого і корисного з проведених заходів, в яких взяло участь 22 школярів.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *