Шевченко – постать, що єднає Україну

    2014 рік оголошений Президентом України, як Роком Тараса Шевченка. Відповідний Указ Глава держави підписав з метою гідного відзначення 200-річного ювілею Кобзаря, підтримки заходів із вивчення і популяризації його спадщини в Україні та за її межами. Виконуючи завдання та доручення Президента України Віктора Януковича, Надвірнянщина активно готується до відзначення 200- річчя від дня народження Тараса Шевченка. 17 січня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир  Калічко здійснив виїзд в села Камінне, Красна Надвірнянського  району для ознайомлення з ходом робіт щодо підготовки заходів з відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.
   Як зазначив Володимир Іванович, окрему увагу Глава держави звертає на необхідність вивчення стану об’єктів, пов’язаних з ім’ям Тараса Шевченка та вжиття заходів щодо їх збереження та примноження. Тому, нагальним на сьогодні в районі залишається питання будівництва нових пам’ятників Кобзареві.
Коштами громади та благодійників с. Камінне зібрано  12 тис. грн.  Наразі вже виготовлено бюст Шевченка, впорядковується місце біля пам’ятника, відкриття якого планується до Дня Незалежності України.
Також доходить до завершення будівництво пам’ятника в с. Красна.  
      Проводиться моніторинг пам’ятників Т.Г. Шевченку на предмет необхідності проведення ремонту та реставрації, проведення робіт з благоустрою і впорядкування прилеглих до них територій.
Заплановано провести  капітальний ремонт постаменту пам’ятника в с. Саджавка. Громадою села зібрані кошти в сумі 10 тис. грн. на закупівлю будівельних матеріалів та косметичний ремонт пам’ятників архітектури (бюст) в смт. Битків та  Делятин.
В сільських населених пунктах та місті у скверах та парках, що носять ім’я  Поета, поновити пам’ятні дошки та знаки.
У кожному населеному пункті передбачається на вулицях, яким присвоєно назву Шевченка, встановити таблички з назвою вулиці, про що подбають голови виконкомів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *