Щодо співпраці з Програмою «Fit for Раrtnership with Germany»

Для залучення широкого кола підприємництва у регіонах України до участі у міжнародній програмі «Fit for Раrtnership with Germany» (готуємося до співпраці з Німеччиною) (далі — Програма), що реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

— виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

— підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

— вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

Щорічно у Програмі беруть участь до 100 представників українського бізнесу.

У 2018 — 2019 роках, українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за напрямками:

— загальнаекономічна кооперація;

— економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

1. Економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3. Економічна кооперація в сфері переробки сміття/екологічної утилізації відходів;

4. Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я/індустрії охорони здоров’я.

(Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті https://ukraine.managerprogramm.de/).

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) (далі — Товариство GIZ) та Мінекономрозвитку.

До реалізації Програми в Україні залучено партнерські платформи Програми, що знаходяться у різних регіонах України та випускники Програми попередніх років.

За такої підтримки у регіонах України Програмою «Fit for Раrtnership with Germany» проводяться ряд підготовчих заходів для потенційних учасників Програми, конкурсний відбір кандидатів у Програму.

У разі бажання активної співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутись до Світлани Степащенко — керівника проектного офісу Програми за тел.(044) 228-42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *