Шукаємо та вчимось шукати роботу разом

 

 

Питання пошуку роботи хвилює майже кожну другу людину, а особливо молодь. Безробітний часто зустрічається з такими проблемами, як невміння правильно шукати роботу та презентувати себе, а також недостатня інформованість про реальний стан ринку праці, про затребувані професії на ринку праці та про вакантні робочі місця. З метою детальної  поінформованості безробітним, 12 січня 2015 року був проведений семінар на тему : « Використання джерел інформацій про роботу».

 Теоретичною частиною заняття була інформація про джерела пошуку роботи та вправа: «Мій власний пошук роботи». Про перепони щодо працевлаштування, а також причини відмови роботодавцями у зверненні розповідали безробітні.

На розгляд питання теоретичного плану, запрошені на семінар шукачі роботи в секторі самостійного пошуку роботи практично з допомогою комп’ютерної мережі ознайомились з вакансіями, переглянули важливі  сайти пошукового плану : інтернет-портал «Труд», Rabota Superjob.ru, Job.ru, Headhunter.ru. «Загалом інтернет-ресурси забезпечують швидкий зручний пошук вакансій і відбір по різних параметрах, а також надають вичерпну інформацію про всі аспекти пошуку роботи» – розповідала фахівець Уляна Півторанюк – головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Надвірнянського районного центру зайнятості.

Щоб отримати відповідну професію, яку потрібно людині для її працевлаштування, служба зайнятості направляє безробітних на професійну підготовку та перепідготовку. Про послуги та допомогу особам, які перебувають на обліку було проінформовано на семінарі з техніки пошуку роботи. Прикладаючи всіх зусиль, власних навичок та професійних вмінь – людина обов’язково знайде роботу ближчим часом. Головне вірити і діяти – при завершенні заходу підвела підсумок спеціаліст.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *