Сільськогосподарські підприємства отримали фінансову підтримку, передбачену для розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 02.12.2020 року №2513-20 доведено розподіл коштів, які використовуються на фінансову підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства за напрямами в розрізі кожного суб’єкта господарювання.

Відтак, дев’яти сільськогосподарським підприємствам області з державного бюджету виплачена фінансова підтримка 20,6 млн. грн. для розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства, зокрема на:

–        обєкти напряму компенсації садивного матеріалу, шпалери, зрошення;

–        обєкти напряму компенсації лінії, техніки та обладнання;

–        будівництво обєктів;

Часткове відшкодування вартості садивного матеріалу здійснювалося після закладення насаджень, а за спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення після повного завершення монтажних робіт. Саджанці – до 80% вартості, але не більш, ніж встановлені нормативи, решта напрямів використання – до 30% вартості.

Дотація надавалася не більше, як 25 млн грн на одного суб’єкта господарювання.

Виплата компенсації сільськогосподарським підприємствам стимулюватиме розвиток садівничої галузі та агропромислового комплексу області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *