Ситуацію, пов’язану із поширенням коронавірусу, обговорили на засіданні Регіональної комісії ТЕБ та НС

На сьогодні в Україні зафіксовано понад 66,5 тисяч випадків захворюваності на COVID-19. На Прикарпатті лабораторно підтверджено коронавірус у 4224 осіб. За останню добу кількість хворих збільшилася на 103 особи.

Такі дані сьогодні під час позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оприлюднила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. За її словами, впродовж останнього тижня  ситуація, пов’язана із поширенням COVID-19, різко погіршилася через збільшення показників динаміки захворюваності. На сьогодні із підтвердженим діагнозом у медичних закладах Прикарпаття перебувають 393 пацієнти. 39 із них – у реанімаціях, 12 осіб підключено до апаратів ШВЛ. Також у регіоні вже зафіксовано 135 смертей внаслідок коронавірусу.

Однак слід відзначити, що дещо знизився рівень захворюваності серед медичних працівників. Наразі він не перевищує 15 відсотків від загальної кількості хворих на COVID-19 прикарпатців.

Марія Савка також повідомила присутніх про затверджену 22 липня Кабінетом Міністрів України постанову щодо встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів, згідно з якою для кожної області, залежно від епідемічної ситуації, встановлюватимуть рівень небезпеки поширення коронавірусу. Чинності вона набере першого серпня.

Окрім того, під час засідання йшлося про проведення ПЛР-діагностики. Зокрема зазначалося, що на сьогодні в середньому за добу проводиться 800-1000 досліджень на виявлення COVID-19. Збільшити кількість тестувань дало змогу нове обладнання, на якому сьогодні ще у тестовому режимі працюють в обласному лабораторному центрі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *