Ситуацію щодо працевлаштування безробітних громадян обговорено під час відеоселекторної наради

2 вересня відбулася відеоселекторна нарада Івано-Франківської обласної служби зайнятості, яку провів директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

«Основним завданням нашої діяльності залишається організація роботи щодо працевлаштування безробітних громадян та співпраця з роботодавцями щодо кількісного та якісного наповнення бази вакансій з урахуванням потреби ринку праці та професійно-кваліфікаційного складу шукачів роботи», – наголосив В.Цимбалюк.

Заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга проінформував учасників про стан роботи з безробітними громадянами, які перебувають на обліку в службі зайнятості області, відзначив філії обласного центру зайнятості, які добре організували роботу з даного напрямку.

Йшлося також про співпрацю з роботодавцями щодо кількісного та якісного наповнення бази вакансій у міських, районних, міськрайонних філіях, Івано-Франківському міському центрі зайнятості щодо покращення роботи служби зайнятості області при наданні послуг роботодавцям, в тому числі з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Під час відеоселектору проаналізовано ситуацію щодо надання допомоги із часткового безробіття на період карантину, проведення профорієнтаційної роботи, організацію професійного навчання безробітних громадян та формування навчальних груп на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, надано інформацію про стан підготовки філій/центру зайнятості до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Також під час наради проаналізовано організацію роботи Долинської районної філії обласного центру зайнятості та визначено основні проблемні питання, які стосуються її діяльності.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *