Служба в Збройних Силах України – справа честі5 жовтняу рамках співпраці Надвірнянського районного центу зайнятості із Надвірнянським об’єднаним районним військовим комісаріатом відбувся семінар для безробітних «Служба в Збройних Силах України» за участю військового Андрія Левицького. Метою заходу було проінформувати зареєстрованих безробітних, придатних до військової служби, щодо умов укомплектування ЗСУ військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.
 Запрошений військовий поінформував присутніх про види служби, розповів про грошове забезпечення військових, можливість працевлаштування на військову службу за контрактом, ознайомив з порядком відбору громадян України на військову службу, умови комплектування, нагадав про військовий обов’язок перед Батьківщиною та патріотизм.
«Служба в збройних силах будь-якої країни завжди була почесною місією для чоловіків. З огляду на ситуацію, яка відбувається в Україні, захист Вітчизни, її цілісності та суверенітету став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України», – зазначив Андрій. Учасники семінару прослухали інформацію про часткову мобілізацію в Україні, необхідність у зв’язку з цим військовозобов’язаним чоловікам звернутися до військкоматів для перевірки особистих даних.
Учасники заходу могли отримати фахові відповіді щодо матеріального, пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців.
Фахівець активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк також наголосила, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *