Службове житло отримали 22 сім’ї прикарпатських правоохоронців, які першими вирушили на фронт

Спецпризначенцям та сім’ям поліцейських, які на передовій захищають територіальну цілісність та незалежність України, начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько вручив ключі та сертифікати від нових осель. Про це повідомляють на офіційній сторінці «Фейсбук» Поліції в Івано-Франківській області .

Важливо, що службове житло отримали 22 сім’ї працівників поліції Прикарпаття, з них 13 співробітників, які на війни отримали поранення різних ступенів важкості.

Очільник обласної поліції Сергій Безпалько подякував правоохоронцям за службу та вірність Присязі.

«Безумовно, я із заступниками підходили до цього відбору дуже ретельно. І, дійсно, квартири отримали лише ті працівники, які гідно служать. В першу чергу це ті, хто першими кинувся в бій, як тільки-но прийшла звістка про війну. Це хлопці спецпризначенці, які виявили бажання нести службу у зоні бойових дій. Сьогодні питання виділення житла стоїть на контролі як у Міністерстві внутрішніх справ, так і у керівництва Національної поліції України. І ми надалі будемо роботи все можливе, щоби наші співробітники були забезпечені житловими умовами», – розповів посадовець.

Сім’ї спецпризначенців та поліцейських були зворушені, оскільки збулася їх мрія про власну оселю. Рідні з нетерпінням чекають можливості повідомити про радісну новину бійцям, які несуть службу на фронті.

Під час заходів керівництво поліції Прикарпаття та правоохоронці також хвилиною мовчання згадали загиблих колег – побратимів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *