Сьогодні вночі зведений загін УМВС в Івано-Франківській області повернувся на Прикарпаття

Зустрічали військовослужбовців кілька сотень іванофранкіців, представники облдержадміністрації та керівництво обласного управління внутрішніх справ.

Зустрічали військовослужбовців кілька сотень іванофранкіців, представники облдержадміністрації та керівництво обласного управління внутрішніх справ.

Як розповідає командир загону, підполковник міліції Іван Кавінський, прикарпатські правоохоронці несли службу в Маріуполі, де охороняли особливо важливі об'єкти – автомобільні мости, тамтешній водоканал та лікарню.Окрім того, вони здійснювали пропускний режим і контроль блок-посту на в'їзді в місто.

«Зведеним загоном було розкрито ряд важких та особливо важких злочинів, за що усьому особовому складу було оголошено подяку від керівництва Донецького управління внутрішніх справ, а також вручено подарунки», – зазначив Іван Кавінський.

Подякував особовому складу зведеного загону за відповідальне несення служби в зоні АТО й начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин. 

«Сьогодні у нас справді святковий день, адже додому, до своїх сімей повернувся черговий зведений загін правоохоронців. Найважливіше, що усі живі та здорові, у нас немає  втрат. Прикарпатські міліціонери повністю виконали усі поставлені завдання, в черговий раз засвідчивши свій патріотизм та відданість присязі», – наголосив Микола Семенишин. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *