Солодкі подарунки для малечі

Напередодні свята Миколая Чудотворця голова районної державної адміністрації Володимир Пасько спільно з заступником голови райдержадміністрації Ярославом Гундяком та начальником служби у справах дітей Марією Сметанюк відвідали Надвірнянський будинок дитини.

У Надвірнянському будинку дитини опікуються малюками віком від 1 до 4 років з усієї області. Зараз там перебуває двадцять шість діток. Дітей всиновлюють, беруть під опіку, більше діток залишається в родинах.

При будинку дитини діє відділення паліативної допомоги на десять ліжок. Тут мами можуть перебувати разом із дітьми. Родини отримують допомогу психолога, для діток є фізпроцедури, масаж.

Головний лікар будинку дитини Галина Кузнєцова ознайомила гостей з умовами функціонування закладу. Володимир Пасько та Ярослав Гундяк вручили маленьким вихованцям подарунки. Малята радо зустріли гостей, розповідали віршики про зиму та Чудотворця Миколая.

Володимир Пасько подякував працівникам дитячого будинку за створення затишку для дітей. А діткам побажав Божого благословення та ласки, опіки Матері Божої, міцного здоров’я, щастя та доброї долі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *