Соціальні програми

     

Соціальні програми

В районі діє Програма підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення,чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, яка затверджена рішенням районної ради від 20.02.2020 № 739-32/2020.
На виконання зазначених у Програмі заходів протягом 2020 року проведено виплату на загальну суму 387,0 тис. грн, а саме:
– одноразова грошова допомога учасникам АТО, які отримали поранення та захворювання під час участі в АТО, учасникам АТО – 70,0 тис. грн;
– допомога на дітей сім’ям загиблих учасників АТО – 32,0 тис. грн;
– відшкодування витрат виконавцю за розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учасникам АТО – 12,0 тис. грн;
– грошова допомога для поліпшення житлових умов – 130,0 тис. грн;
– одноразова грошова допомога для забезпечення паливними дровами учасникам АТО – 1,5 тис. грн;
– допомога сім’ї загиблого добровольця – 22,5 тис. грн.;
– забезпечення фінансування Центру допомоги учасникам АТО – 25,0 тис. грн.;
– допомога на лікування та реабілітацію учасників АТО – 49,0 тис. грн;
– додаткова виплата бійцям-добровольцям – 45,0 тис. грн.
Відповідно до районної комплексної Програми соціального захисту населення Надвірнянського району на 2017-2021 роки надано матеріальну допомогу жителям району на відшкодування збитків, завданих внаслідок стихійних лих та пожеж на суму 245,0 тис. грн. Відповідно до цієї Програми надано матеріальну допомогу на покращення житлових умов сім’ї, в якій проживає два інваліда в розмірі 10,0 тис. грн.

З метою забезпечення соціальної підтримки та покращення життєвого рівня сімей, в яких виховуються онкохворі діти, відповідно до районної Програми соціальної підтримки сімей з онкохворими дітьми на 2016-2020 роки, розпорядженням райдержадміністрації станом на 01.01.2021 року 7  сім’ям, в яких виховуються онкохворі діти надано грошову допомогу в розмірі 10,0 тис. грн кожній сім’ї.