Спільна турбота про родини військовослужбовцівСитуація неоголошеної війни є на даний час для нашої держави найболючішою проблемою. Військові дії на сході країни принесли в оселі учасників АТО не лише переживання за життя і долю рідних і близьких , а лягли додатковими господарськими клопотами утримання своїх сімей. Звичайно, всі наші хлопці, які знаходяться в зоні АТО, які захищають нас є мужніми і відданими своїй батьківщині. Але для того, щоб цей захист постійно зміцнювався потрібно нам усім не залишатися осторонь і виявити неухильну турботу як про воїнів в зоні АТО так і про їхні родини.Дана турбота повинна проявлятися не тільки словами, а стати суспільною допомогою у вирішенні соціальних питань в родинах військовослужбовців. Допомога сім’ям учасників АТО є одним з першочергових завдань служби зайнятості, адже ті хлопці, які мали б допомагати своїм сім’ям, тепер виконують складні і небезпечні завдання батьківщини. А в той же час у них вдома залишились дружини та батьки.
Саме з цією метою з ініціативи Надвірнянського районного центру зайнятості 12 червня в приміщенні Ланчинської селешної ради відбулася виїзна зустріч з сім’ями воїнів АТО. Даний захід відбувався за участю директора Надвірняського РЦЗ Володимира Петрішака, заступника керівника апарату Надвірнянської РДА Івана Бурія, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Надвірняського РЦЗ Ірини Ткач та начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського РЦЗ Наталії Андрійович.    
Захід розпочав директор центру зайнятості, Володимир Васильович Петрішак, зі слів подяки і мети проведення зустрічі та наголосив, що служба зайнятості завжди готова допомогти у вирішенні проблемних питань та питання працевлаштування, а також  поінформував присутніх щодо можливостей служби зайнятості.
Наталія Андрійович, ознайомила присутніх з переліком  послуг,які надає служба зайнятості служби зайнятості: працевлаштування, професійного навчання та можливості отримати одноразову виплату для зайняття підприємницькою діяльністю за будь-яким бажаним напрямком.
Ірина Ткач поінформувала присутніх щодо ситуації на районному ринку праці, можливості працевлаштування  та ознайомила з актуальними вакансіями.
Багато актуальної та корисної інформації, яка стосувалася в більшості  вирішенню побутових проблем, надав запрошеним Іван Бурій,заступник керівника апарату Надвірнянської РДА. Мова йшла також про отримання статусу учасника бойових дій, який дає можливість права на пільги. Одна з головних пільг – це знижка на комунальні послуги. Присутні задавали багато запитань, на які Іван Миколайович дав вичерпні відповіді.
Надалі захід перейшов в безпосереднє спілкування з кожним запрошеним  з визначенням потреб та проблем кожного з них та їхніх рідних для надання їм подальшої допомоги.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *