Спільні дії медиків, влади і духовенства сприятимуть ефективній імунізації прикарпатців

Про необхідність проведення вакцинації проти COVID-19 сьогодні йшлося під час зустрічі координатора вакцинальної кампанії в області, т. в. о. генерального директора обласної клінічної інфекційної лікарні Миколи Стовбана із деканами і священниками Івано-Франківсько-Галицької єпархії Православної церкви України. Участь у розмові також взяв Митрополит Іоасаф.

Зазначалося, що в умовах збільшення кількості нових випадків коронавірусу в області, надзвичайно важливо проводити ефективну інформаційну кампанію щодо вакцинації населення від захворюваності на COVID-19.

«На Прикарпатті продовжується імунізація населення проти COVID-19, – розповів Микола Стовбан. – Область у повному обсязі забезпечена якісними та ефективними сертифікованими вакцинами. Для проведення імунізації організовано роботу центрів масової вакцинації та пунктів щеплення, працюють мобільні бригади, які здійснюють виїзди для вакцинації великих груп людей та трудових колективів. Імунізація проти COVID-19 є безкоштовною та добровільною, тож, сьогодні наше завдання донести до людей цю інформацію та сприяти проведенню вакцинації».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *