Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Співпрацю Прикарпаття із Болонським центром ЮНЕСКО обговорили в обласній державній адміністрації

Сьогодні відбулася зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка із Послом Болонського центру ЮНЕСКО, засновником та президентом Фонду спільних цілей Мауріціо Ароніка.
У заході взяли участь в.о. начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Галина Макота, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, проректор з міжнародних справ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Максим Карпаш та директор центру міжнародного співробітництва ІФНТУНГу Артур Воронович.

Богдан Футерко привітав шанованого гостя на Івано-Франківщині та висловив сподівання, що саме цей візит допоможе області у розробці європейських культурних проектів.

«Розвиток нашої країни – це гідна праця, економічне зростання, якісна освіта та інновації. Добробут для наших громадян – це наша мета, до якої ми прагнемо, об’єднуючи бізнес та громадянське суспільство. Ідеї щодо створення нових торговельних шляхів, культурних, туристичних проєктів, економічних коридорів є надважливими для розвитку області», – наголосив Богдан Футерко.

Сторони обговорили сучасні стратегії співпраці з міжнародними організаціями, фондами щодо залучення фінансових ресурсів задля розвитку області та реалізації проєкту «Європейський шовковий шлях».

Мауріціо Ароніка висловив зацікавленість у партнерстві Івано-Франківщини в реалізації проєкту «Європейський шовковий шлях». Представник ЮНЕСКО також розповів, що ця програма має на меті об’єднати культурні, економічні, міжнародні аспекти взаємовідносин між країнами та людьми від Азії до Європи. «Європейський шовковий шлях» є своєрідним інформаційним майданчиком для розповсюдження європейських цінностей в культурі, освіті, економіці та екології.

Під час зустрічі зазначалося, що Івано-Франківщина представлена на міжнародному рівні трьома об’єктами, які внесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, зокрема, церквою Зішестя Святого Духа в м. Рогатині, церквою Різдва Пресвятої Богородиці в с. Нижній Вербіж Коломийського району та елементом нематеріальної культурної спадщини – «Традиція Косівської мальованої кераміки».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *