Програма Train the Trainers 2.0

Стартував другий набір на оновлену програму Train the Trainers 2.0.

Train the Trainers 2.0 – це інтенсивна навчальна програма, що стане Вашим першим кроком до створення власної консалтингової компанії чи старту індивідуальної консалтингової діяльності в сфері експорту.

Для реєстрації на навчання запрошуються команди з 6 осіб, представники державного та приватного секторів.

До участі передбачені і індивідуальні заявки. Організатори допоможуть знайти для Вас команду! Що очікує на відібраних учасників: 7 освітніх модулів, що прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності; 14 онлайн сесій з менторами програми з індивідуальними консультаціями для кожної команди; 7 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Британії, Німеччини та Фінляндії, де Ви отримаєте максимум у інтерактивному форматі; 7 компаній-клієнтів: виконання командами домашнього завдання відбуватиметься на базі малих та середніх підприємств 7 різних секторів; міжнародний сертифікат за результатами успішного проходження курсу; бонуси та подарунки командам-переможцям, що визначатимуться після кожного модулю; нетворкінг у спільноті учасників, випускників та експертів навчальних програм – Export Education Community; Головне! Незабутні враження, досвід та реальні результати та досягнення у професійній сфері.

Реєструйтеся на Програму вже сьогодні:

Всі деталі навчальної програми, умови участі, тренери за цим посиланням: https://export.gov.ua/education/177-train_the_trainers_20

Останній день реєстрації на Програму – 19 вересня 2021 року (23:59)

Залишились питання?

Реєструйтесь на захід Consultancy talks під час якого ми презентуємо програму Train the Trainers 2.0, також поговоримо про сучасний стан та перспективи ринку консалтингу в Україні та світі. Захід відбудеться 6 вересня 2021 року, 11:00 – 13:30.

Реєстрація на захід “Consultancy talks”: https://forms.gle/9xq47wrj5j4khSFw7

Деталі заходу: https://bit.ly/2Wv0PrO

Реєстрація на подію триває до 5 вересня (13:00)

Посилання для підключення Ви отримаєте на вказану в реєстраційній формі електронну адресу 5 вересня після 13:00 ________________________________________________

Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Програма фінансується Державним департаментом США (Development Cooperation Partnership Program, Round Eight), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *