Стартував місячник добровільної здачі зброї

З 01 по 30 жовтня проводиться місячник добровільної здачі зброї

З 01 по 30 жовтня проводиться місячник добровільної здачі зброї

З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу правоохоронними органами України з 01 по 30 жовтня 2017 року проводитиметься місячник добровільної здачі.
Громадяни, які добровільно звернуться до національної поліції або СБУ з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.

Основна мета заходу – протидія незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів до неї та вибухових матеріалів, а також профілактика злочинів з їх використанням.
Слід пам’ятати, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та з їх неповнолітніми дітьми. Крім цього, в окремих випадках, коли застосування такої зброї створює небезпеку загибелі людей, призводить до порушення державної безпеки, залякування населення або впливу на прийняття рішень органами державної влади чи місцевого самоврядування, а також заподіює значну майнову шкоду, така протиправна діяльність може кваліфікуватися як «терористичний акт».  Тому, незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність.
Наголошуємо: в разі виявлення зброї, боєприпасів, вибухівки чи саморобних вибухових пристроїв слід повідомляти чергового Надвірнянського МРВ УСБУ (03433) 2-22-95 та чергового Надвірнянського відділу національної поліції 102.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *