Суб’єктів туристичної діяльності Івано-Франківщини запрошують взяти участь у популяризації потенціалу областіУ рамках Львівського міжнародного Форуму індустрії туризму та гостинності 21-23 жовтня відбудуться XVI Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСІІО», ІХ Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес» та IХ Спеціалізована виставка «Континент розваг: Спорт-Відпочинок-Дозвілля».

Основна мета цьогорічного Форуму, який проходитиме за адресою: 

м. Львів, вул. Мельника, 18 (Палац спорту «Україна») – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг.

Спільно з Асоціацією готельних об'єднань та готелів міст України, Асоціацією малих готелів та апартаментів України, Всеукраїнською молодіжною хостел асоціацією, Асоціацією активного та екологічного туризму та за участю Львівської асоціації розвитку туризму буде проведено ряд заходів для спеціалістів туристичного, готельного та ресторанного бізнесу.

Основною подією в рамках ділової програми для туристичного бізнесу стане проведення семінару-презентації «Маловідомі туристичні об'єкти та унікальні туристичні продукти України і світу».

Суб’єктів туристичної діяльності області запрошують взяти активну участь у популяризації потенціалу Івано-Франківщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *