Свято Миколая в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ст.

  

  
Нарешті наступило улюблене свято дітвори -День святого Миколая. В цей день хочеться вірити в дива як  дорослим, так і дітям, які очікують на подарунки від  Святого.     Завітав Він і у стіни Зеленської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Але як завітав! А з гуцульським колоритом, з дзвонами на санях, запряжених чорним, гривастим конем. Дане дійство було проведено працівниками будинку культури (кер. Наталія Остащук), за ініціативи, організації голови сільської ради Віталія Хопти та фінансової підтримки щирих підприємців с. Зелена.
Діти віншували Миколая віршами та піснями, обіцяли бути слухняними, гарно вчитися, допомагати дорослим. Роздаючи солодощі,  Миколай бажав дітям бути милосердними, робити добро, тішити батьків та вчителів.
Учні початкових класів відвідали Богослужіння, де парох церкви святого Дмитрія  отець Володимир Андрусяк розповів присутнім про земне життя святого Миколая, побажав учням зростати добрими, щасливими та слухняними – батькам на радість та Україні – на славу, а також жити із щирою молитвою на устах, просити у святого промінчикаласки для себе, для своїх ближніх, мирудля свого народу.По закінченню Служби Божої, отець Володимир вручив дітям подарунки від святого Миколая.
Адміністрація Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлює щиру подяку депутату обласної ради Осташуку Руслану,  сільському голові Хопті Віталію, підприємцям села Зелена,    керівництву районної державної адміністрації за постійну підтримку навчального закладу.
Дякуємо всім добрим людям, для яких свято Миколая є прикладом щирої підтримки   всіх тих, хто щиро вірить та надіється на Господнє милосердя !!! Бажаємо Вам здоров`я,  добра, злагоди, достатку! Хай охороняє Вас святий Миколай!
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *