Свій 60-річний ювілей відзначила Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст.В рамках робочої поїздки на Надвірнянщину голова облдержадміністрації Олег Гончарук спільно з головою райдержадміністрації Олександром Кенізом, директором департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктором Кімаковичем, начальником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимиром Джигітою завітали на святкування  60-річчя Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю.Шкрумеляка.

Серед поважних гостей – випускники школи: заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Попович, депутат обласної ради Юрій Голіней, голова районної ради шостого демократичного скликання Василь Попович, селищний голова смт. Ланчин Михайло Іванюк та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, попередні директори навчального закладу, вчителі та учні.

Очільник Прикарпаття привітав педагогічний та учнівський колективи із почесним 60-літнім ювілеєм і передав для школи сертифікат на набір меблів для класної кімнати.

«Ось уже понад півстоліття у Ланчині функціонує загальноосвітня школа, – зазначив у виступі перед освітянами, учнями та батьками Олег Гончарук. – За ці роки вона набула славних традицій,   напрацювань для подальшого розвитку. Все це завдяки високому професіоналізму педагогічного колективу, вмілому керівництву директора школи та талановитих вихованців».

Від районної влади школа отримала в подарунок мультимедійний комплекс для наймолодших учнів навчального закладу.

За словами директора навчального закладу Тетяни Дикан, упродовж останніх років у Ланчинській ЗОШ вдалося відновити покрівлю на двох корпусах, провести укріплення фундаменту будівлі, оновлення системи опалення, зокрема, встановлення твердопаливних котлів. Наразі триває утеплення фасаду приміщення. Сприяли цьому як представники обласної влади, так і керівники району.

Як зазначила директор школи, на всі ремонтні роботи було спрямовано близько півтора мільйони гривень.

Слід також зауважити, що з 2009 року освітній заклад працює за профільними напрямками. У десятому класі учні мають змогу обирати майбутню професію, яку надалі здобуватимуть у вишах.

Додамо, що у школі навчається 628 учнів у 26 класах.

 

 


        

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *