Світлана Онищук бере участь у роботі дев’ятої сесії обласної ради

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук взяла участь у роботі дев’ятої сесії обласної ради, на розгляд якої було винесено 44 питання.

Перед початком засідання присутні хвилиною мовчання вшанували українців – жертв примусового виселення з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944 – 1951 роках, День пам’яті яких відзначається кожної другої неділі вересня.

Під час ранкового засідання сесії директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич доповіла про виконання обласного бюджету за перший квартал 2021 року та про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік. Депутати позитивно оцінили проведену роботу та проголосували за внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік.

Депутати затвердили ряд регіональних цільових програм, зокрема, щодо розвитку культурної і духовної сфери області, охорони навколишнього природного середовища, відродження Галича як давньої столиці України. Також на сесії заслухали інформацію керівника обласної прокуратури та начальника головного управління Національної поліції в області про результати діяльності відповідних структурних підрозділів у першому півріччі 2021 року.

Було прийнято три звернення до центральних органів державної влади, зокрема, щодо відзначення на державному рівні 1125-річчя міста Галича, потреби у невідкладному врегулюванні кризової ситуації, яка склалася у місцевих бюджетах у зв’язку зі зростанням ціни на природний газ для бюджетних установ, а також фінансування будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні на території Івано-Франківської області.

У другій половині дня сесія продовжить свою роботу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *