Світлана Онищук: Головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону дозволить Прикарпаттю налагодити співпрацю з новими країнами

Як відомо, Україна стала першою державою, що не є членом ЄС, яка з листопада 2021 року до жовтня 2022 року головуватиме у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. Головування в ЄСДР є важливим етапом процесу європейської інтеграції України, що вкотре підкреслює готовність нашої держави до плідної партнерської співпраці в регіоні.

«Радіємо можливості України головувати в Стратегії ЄС для Дунайського регіону в 2022 році, – сказала з цього приводу голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. – Ми зацікавлені у реалізації спільних заходів головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону та готові брати активну участь».

Принагідно очільниця ОДА зазначила, що Прикарпаття має хороший досвід реалізації спільних проєктів в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону. Зокрема, в області впроваджуються два проекти: «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» та «Розбудова можливостей цифрового підприємництва для людей похилого віку за допомогою інноваційної системи навчання».

Головування України у ЄСДР, переконана Світлана Онищук, дозволить нашій області налагодити співробітництво з новими країнами Дунайського регіону та поглибити співпрацю з тими регіонами, з якими Івано-Франківщина уже співпрацює.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *