Світлана Онищук і представники Верховної Ради та Кабміну відвідали Меморіальний сквер та ознайомилися із фотовиставкою «Незламні»

Сьогодні у рамках робочої поїздки на Прикарпаття завітала делегація народних депутатів України, котрі входять до складу Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, а також представники Кабінету міністрів України. Разом із головою обласної державної адміністрації Світланою Онищук вони відвідали Меморіальний сквер Івано-Франківська, де поховані Герой України Роман Гурик і учасники АТО/ООС, поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за незалежність і територіальну цілісність держави.

Опісля у приміщенні обласної державної адміністрації Світлана Онищук та народний депутат України, голова підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Анатолій Остапенко презентували фотовиставку «Незламні», присвячену захисникам України.

«Сьогодні для Прикарпаття важливий день. Зранку ми молитвою вшанували героїв, які за нашу державу віддали найголовніше – своє життя, – зазначила у своєму виступі очільниця області. – На цих світлинах – кращі сини України, наші герої, які захищають нас на Сході і, дякуючи яким, ми маємо змогу мирно жити і працювати. Пам’ять про них вічно буде з нами. Дякую народному депутату за його ініціативу та сподіваюся на плідну співпрацю для забезпечення соціального захисту наших ветеранів та родин полеглих героїв».

Анатолій Остапенко подякував голові облдержадміністрації за сприяння та розповів, що Івано-Франківщина є першою областю, де він презентує свою ідею. На світлинах – Герої України, які після участі у бойових діях продовжують працювати в центральних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також на фото можна глянути у вічі полеглих героїв-добровольців, які на початку російської агресії брали участь у захисті нашої держави і продовжують віддавати своє життя у російсько-українській війні. За його словами, надалі фотовиставка буде експонуватися в інших регіонах нашої держави.

Експозицію оглянули представники ветеранської спільноти та родин загиблих, які візьмуть участь у роботі «круглого» столу «Утвердження й зміцнення єдності суспільства, розбудова його інститутів для врегулювання нагальних питань соціального захисту ветеранів та членів їх сімей».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *