Світлана Онищук: Якісна дорожня інфраструктура та креативна промоція є ключовими інструментами для розвитку туристичної індустрії на Прикарпатті

Сьогодні у рамках відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні в Івано-Франківську відбулася конференція “Туристична ревіталізація: фокус на громади”. Метою її проведення стало обговорення досягнень у туристичній сфері, обмін досвідом щодо перспектив розвитку галузі між територіальними громадами краю та нагородження переможців туристичної премії.

На захід завітала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Керівниця області зазначила, що розвиток туристично-рекреаційної сфери Прикарпаття є важливим, оскільки галузь сприяє створенню нових робочих місць, дає поштовх для залучення іноземних інвестицій та приносить надходження до місцевої казни.

«У День туризму ми традиційно підбиваємо підсумки роботи даної сфери та окреслюємо перспективи для розвитку. Проаналізувавши досягнення галузі, можемо відмітити, що туристична індустрія на Прикарпатті з кожним роком пожвавлюється. Адже лише за вісім місяців поточного року ми залучили до обласного бюджету майже сім мільйонів гривень туристичного збору, що є абсолютним рекордом для Івано-Франківщини», – розповіла Світлана Онищук.

Очільниця області підкреслила, що для ще більшого поступу туристичної індустрії на Прикарпатті необхідно забезпечити якісну дорожню інфраструктуру, а також сприяти промоції туристичних принад краю як на національному, так і на міжнародному рівнях.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *