Світлана Онищук: Нова амбулаторія у Дубівцях надаватиме якісні медичні послуги жителям села

Вже другий рік на Прикарпатті продовжується реалізація національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Вона передбачає розбудову мережі закладів соціальної інфраструктури, а саме – шкіл, садочків, спортивних споруд, приймальних відділень опорних лікарень.

Сьогодні у Дубівецькій територіальній громаді відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка обслуговуватиме майже дві тисячі жителів.

Привітати колектив та жителів громади із відкриттям у медзаклад завітала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Розбудова медичної інфраструктури є важливою складовою роботи обласної влади, – наголосила керівниця області. – Сьогодні у Дубівецькій громаді ми відкриваємо сучасну амбулаторію, яка стане медичним осередком для майже двох тисяч жителів громади. Переконана, що нова амбулаторія надаватиме якісні медичні послуги, адже окрім самого приміщення заклад оснащено новітнім обладнанням для своєчасного діагностування захворювань та лікування пацієнтів».

Додамо, що будівництво амбулаторії нового типу було розпочате у 2020 році. Фінансування даного об’єкту здійснювалося з державного бюджету (4 588,528 тис. грн) та місцевого бюджету (380,625тис.грн). У приміщенні нової амбулаторії діють два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, сестринська та господарські приміщення. Також для закладу придбали службовий транспорт.

Слід зауважити, що працівники амбулаторії активно включилися у вакцинальну кампанію для екстреної профілактики від коронавірусної хвороби. Станом на 21 жовтня понад 20 відсотків жителів громади вакциновані, зокрема 92 відсотки працівників освіти.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *