Світлана Онищук ознайомилася із ходом будівництва Народного дому у Пшеничниках

Уселі Пшеничники Тисменицької територіальної громади продовжується спорудження Народного дому, який стане сучасним культурним простором для жителів населеного пункту. Роботи проводяться у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Завершити об’єкт планують до кінця поточного року. Кошторисна вартість складає 15 мільйонів гривень.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук побувала на об’єкті та оглянула хід спорудження будівлі.

«Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» дає змогу будувати не лише сучасні дитячі садочки, школи, спортивні зали, але й розвивати мережу закладів культурної сфери, – підкреслила керівниця області. – Важливо наголосити, що усі об’єкти споруджуються із дотриманням будівельних норм. Окрім того, у закладах забезпечується створення безбар’єрного простору для маломобільних груп населення, а також здійснюються заходи із енергоефективності, що дозволяє ощадно використовувати енергоресурси».

Світлана Онищук зазначила, що культура – це питання національної безпеки, тому необхідно створювати усі умови для розвитку мережі культурних закладів, дбати про національні надбання, щоб зберегти їх для прийдешніх поколінь.

Додамо, що роботи на об’єкті розпочалися ще в 2019 році. За рахунок коштів державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом утеплено фасад будівлі, реконструйовано систему опалення тощо.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *