Світлана Онищук ознайомилася в Івано-Франківську із новим центром масової вакцинації

Сьогодні у приміщенні торгово-розважального комплексу «Панорама Плаза», який розташований в обласному центрі по вулиці Північний Бульвар, 2А, розпочав роботу центр масової вакцинації населення. Додамо, що це четвертий центр, який функціонує в Івано-Франківську. Загалом на Прикарпатті діють вже 9 центрів масової вакцинації.

Ознайомитися із роботою центру прийшла голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Керівниця області разом із заступником директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимиром Дзьомбаком і регіональним координатором із вакцинації Миколою Стовбаном оглянули приміщення центру та поспілкувалася із медичними працівниками, які проводять імунізацію.

«Від сьогодні жителям центральної частини Івано-Франківська вже не потрібно добиратися до віддалених мікрорайонів міста, де діють центри масової вакцинації населення. Тепер вони можуть імунізуватися поблизу своїх домівок чи місць роботи, – зазначила Світлана Онищук. – Даний центр працюватиме щоденно з 10 до 16 години. Тож всі бажаючі захистити себе від небезпечного захворювання COVID-19 зможуть вакцинуватися однією із запропонованих вакцин».

На переконання керівниці Прикарпаття, відкриття додаткових центрів вакцинації дозволить імунізувати якомога більшу кількість населення, що є надзвичайно важливим в умовах щоденного збільшення кількості нових випадків коронавірусу.

«Сьогодні ми акумулювали всі зусилля, щоб зробити процес вакцинації максимально зручним та комфортним. Центри масової вакцинації, пункти щеплення та мобільні бригади забезпечили у повному обсязі вакцинами, навчили медичних працівників робити щеплення, – підкреслила Світлана Онищук. – Для того, щоб імунізуватися, людям потрібно лише прийти до центру вакцинації і проявити громадянську свідомість».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *