Світлана Онищук: Проведення руслоочисних і берегоукріплюючих робіт допоможе запобігти виникненню паводків

Унаслідок проливних дощів на території Надвірнянського району, зокрема, у селах Яблуниця і Бистриця Поляницької територіальної громади, відбулося підтоплення п’яти житлових будинків і п’яти дворогосподарств. До семи житлових будинків було тимчасово обмежено під’їзд.
Оглянути наслідки стихії на місце події прибула голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Спільно з керівниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та відповідних служб керівниця області побувала на місцях підтоплення та поспілкувалася з головою Поляницької ТГ.

На переконання Світлани Онищук, зважаючи на часті повені та паводки у гірських районах, першочергово необхідно проводити заходи для запобігання їх виникнення. Це, зокрема, руслоочисні та берегоукріплюючі роботи.

«Упродовж останніх років на території Прикарпаття ми спостерігаємо часті паводки та повені. Це завдає значних збитків дорожній інфраструктурі, приватному сектору, несе загрозу життю людей, – зазначила Світлана Онищук. – Тому дуже важливо протидіяти саме причинам виникнення надзвичайних ситуацій, аніж ліквідовувати наслідки стихії».

Керівниця області наголосила, що до проведення превентивних заходів із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій повинні активно долучитися і територіальні громади, адже лише спільними зусиллями можна відвернути небезпеку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *