Світлана Онищук: Реконструйовані приймальні відділення екстреної медичної допомоги сприятимуть своєчасному діагностуванню та лікуванню жителів Прикарпаття

Простора рецепція, сучасні кабінети та новітнє обладнання як у провідних європейських клініках. І все це відтепер буде у Долині, де у рамках Президентської програми провели реконструкцію приймального відділення багатопрофільної лікарні.

Зазначимо, що це вже дев’яте відділення, відремонтоване за рахунок коштів державного бюджету та фінансового ресурсу органів місцевого самоврядування. Для потреб пацієнтів тут встановлено сучасний рентген апарат, що дозволяє проводити якісні дослідження та своєчасно встановлювати діагнози.

На урочисте відкриття відділення завітала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Сьогодні ми відкриваємо сучасне приймальне відділення, яке є успішним прикладом співпраці державної влади і органів місцевого самоврядування, — зазначила керовниця області. — Крок за кроком ми спільно змінюємо наше Прикарпаття — будуємо нові дороги, школи, дитячі садочки. І цьогорічна осінь є особливо багатою на відкриття соціальних та інфраструктурних об’єктів. За підтримки Президента України та Уряду ми створюємо комфортні умови для медичних працівників лікарень та пацієнтів, адже життя і здоров’я людей — це сьогодні найголовніше».

Світлана Онищук підкреслила, що реалізація даного успішного проєкту сприятиме підвищенню якості медичних послуг, яких потребують жителі прикарпатських громад. За словами медичного директора закладу Ольги Ільчишин, у рамках реконструкції для оновленого відділення придбали УЗД-апарат та комп’ютерний томограф. Це, на переконання директорки, сприятиме своєчасному діагностуванню та наданню необхідної медичної допомоги.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *