Світлана Онищук: Розвиток мережі медичних закладів сприятиме збереженню життя та здоров’я прикарпатців

Надання невідкладної допомоги — це основне завдання приймальних відділень екстреної медичної допомоги. Адже від вчасно наданих послуг залежить збереження життя та здоров’я людей.

Задля покращення умов для хворих та лікарів у КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» оновили приймальне відділення, яке забезпечуватиме невідкладну медичну допомогу жителям громади. Заклад обладнали дороговартісним новітнім обладнанням і сучасними меблями, провели ремонтні роботи у палатах, замінили системи тепло- та водопостачання, встановили оповіщення про пожежну небезпеку. Кошторисна вартість робіт склала понад 11 мільйонів гривень за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

На урочистості з нагоди відкриття медзакладу завітали голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, депутати обласної ради, духовенство та громада міста.

«Будівництво нових медичних закладів — це крок до покращення здоров’я людей та збереження їхнього життя. Адже окрім оновлення самих приміщень лікарень, ми, за підтримки Президента України та Уряду, обладнуємо лікарні новітнім обладнанням, яке допомагає оперативно та якісно встановлювати діагнози та сприяти своєчасному наданню невідкладних медичних послуг», — підкреслила очільниця області.

До слова, спорудження відділення почалося минулого року у рамках Президентської програми «Велике будівництво».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *