Світлана Онищук: Соціальні працівники – це ангели допомоги, які надають підтримку потребуючим

Упершу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. З цієї нагоди відбулася онлайн-зустріч голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук та її заступниці Людмили Сірко із працівниками соціальної сфери.

«Соціальні працівники – це ангели допомоги, які надають підтримку потребуючим, – підкреслили керівниця області. – Своєю невтомною працею ви допомагаєте багатодітним родинам, сім’ям загиблим учасникам АТО/ООС, особам з інвалідністю, забезпечуєте всебічну підтримку людям, котрі опинилися у скрутному становищі. Прийміть щирі слова подяки за вашу доброту, людяність та турботу».

Із привітаннями до соціальних працівників Прикарпаття також звернулася Людмила Сірко. Вона наголосила, що життя людини має цінність тоді, коли вона допомагає іншим людям.

Слова привітання адресували голова Івано-Франківської обласної організації професійної спілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт та перший заступник ради профспілок області Володимир Уєвич.

Слід додати, що на сьогодні в області в соціальній сфері працює більше трьох тисяч людей. Працівники цієї сфери забезпечують надання 14 видів соціальних допомог.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *