Світлана Онищук: Спільно із громадою добудуємо школу у Чернятині, щоб створити належні умови для навчання дітей

Завдяки Національній програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» по всій Україні продовжується розбудова інфраструктури. «Нове життя» отримують «довгобуди», що десятки років залишалися у занедбаному стані, та на які були спрямовані кошти як із державного, так і місцевого бюджетів. Одним із таких об’єктів є Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчаються 320 дітей.

Школа потребує реконструкції, зокрема, облаштування спортивного залу та харчоблоку, адже у майбутньому Чернятинська ЗОШ має стати опорним закладом. Передбачається підвіз учнів із сусідніх сіл Вербівці, Сороки, Слобідка, Вікно. Сьогодні, перебуваючи із робочою поїздкою у Городенківській територіальній громаді, голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук побувала на об’єкті та оглянула стан реконструкції закладу.

Зазначалося, що упродовж 2016-2019 років за рахунок коштів бюджетів всіх рівнів, у тому числі Державного фонду регіонального розвитку, завершено всі зовнішні будівельні роботи на загальну суму понад 17,5 млн грн. Змонтовано електромережі, поштукатурено внутрішні приміщення. Минулоріч проведено коригування проектної документації, яка пройшла комплексну державну експертизу та затверджена в установленому порядку. Для завершення будівництва загальна кошторисна вартість складає 21,5 млн грн.

«Реконструкція школи є надзвичайно важливою для громади, позаяк щороку тут народжується багато діток, для яких необхідний сучасний освітній простір, – підкреслила Світлана Онищук. – Спільно з громадою шукатимемо шляхи фінансування добудови школи, щоб створити належні умови для навчання дітей».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *