Світлана Онищук: Спільно з місцевою владою шукатимемо джерела фінансування для ремонту доріг у громадах

Місцеві дороги – чи не найболючіше питання жителів громад. Адже зруйноване дорожнє покриття створює перешкоди для проїзду швидких, шкільних автобусів та легкового автомобільного транспорту.

Зі станом автошляхів у Рожнятівській та Спаській територіальних громадах ознайомилася голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Разом із в. о. директора державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Богданом Яциковським та головами громад керівниця області проінспектувала проблемні ділянки доріг загального користування місцевого значення, які потребують ремонту, та поспілкувалася із громадськими активістами.

«Якщо дороги державного значення відповідають усім критеріям якості, то місцеві дороги на Прикарпатті подекуди перебувають у аварійному стані, – зазначила Світлана Онищук. – Безперечно, відремонтувати усі автошляхи краю одночасно ми не можемо, оскільки для цього потрібні значні кошти. Однак, хочу запевнити, що обласна влада спільно з органами місцевого самоврядування шукатиме джерела фінансування, щоб відремонтувати найскладніші ділянки доріг та забезпечити проїзд для транспорту».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *